Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Shoper Paczkomaty ) już od 120,00 zł.
Produkt dnia
Producenci
Formy płatności

FORMY PŁATNOŚCI  

1. Klient zobowiązany jest do zapłaty ceny za zamówiony w Sklepie towar, w tym za koszty dostawy, nie później niż w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy, z zastrzeżeniem, gdy płatność następuje przy odbiorze.

2. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary z dostawą na terytorium Polski:

- płatność przy odbiorze gotówką (w przypadku dostarczenia zamówienia za pośrednictwem firmy kurierskiej lub kuriera Sklepu; a także w przypadku zamówienia odbieranego osobiście w Punkcie Odbioru);

- płatność kartą płatniczą/kredytową (w przypadku zamówienia odbieranego osobiście w Punkcie Odbioru );

- płatność przelewem elektronicznym lub karta kredytową realizowana za pośrednictwem systemów płatności elektronicznych onLine, gdzie podmiotem świadczącym te usługi jest Blue Media S.A (bez względu na formę dostawy/odbioru)

Dostępne formy płatności:

Karty płatnicze:
* Visa
* Visa Electron
* Mastercard
* MasterCard Electronic
* Maestro

*Za pobraniem


- płatność przelewem bankowym wykonywanym z dowolnego banku lub przekazem pocztowym na konto: ALIOR Bank S.A. 51 2490 0005 0000 4500 2909 8878 (bez względu na formę dostawy/odbioru.).

3. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary z dostawą poza terytorium Polski:
- płatność przelewem elektronicznym lub kartą kredytową realizowanymi za pośrednictwem systemów płatności elektronicznych (bez względu na formę dostawy);

- płatność przelewem bankowym wykonywanym z dowolnego banku lub przekazem pocztowym na konto: ALIOR Bank S.A. 51 2490 0005 0000 4500 2909 8878 (bez względu na formę dostawy).

4. W przypadku wybranych produktów, z uwagi na ich właściwości lub wartość Sklep zastrzega sobie możliwość wyłączenia niektórych sposobów dostarczenia zamówień lub form dokonania zapłaty za zamówienie. Szczegółowa informacja w tym zakresie umieszczona jest bezpośrednia przy opisie produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl